מי אני?

שמי אסף בודזנק, אב לשלוש בנות מקסימות ונשוי לאריאלה.
שף - קונדיטור ושותף/בעלים של הקייטרינג "אסי ואוהד מבשלים". בעקבות הקייטרינג, פתחתי בשנת 2010 מסעדת פועלים קטנה ומקסימה ברמלה ושם נולד הצורך בלחם טרי לצד הסלטים.
במקביל התחלתי בלימודי בישול עילי בבית הספר בישולים ובמסגרת קורס הלחם שעברתי נפתח בפני צוהר לעולם מופלא של עבודת לישה, רשתות גלוטן וריח ממכר.
מכאן נשאבתי. התחלתי, באמצעות ניסוי ותהייה את המסע לפיתוח לחם המחמצת המושלם. זה בעל הבועות הענקיות, המרקם האוורירי שעטוף בקרסט מתפצפץ ובעל הטעם המושלם. אני חייב להזהיר אתכם שמסע כזה אף פעם לא נגמר ותמיד יש רעיונות חדשים וחשק להגיע לתוצאה טובה יותר.
במסגרת מסעי האישי, הבנתי כמה ממכר העיסוק בלחם ובאפייה ורציתי "להפיץ את הבשורה". פיתחתי מתכון נגיש למחמצת ביתית ומתכונים המתאימים לאופים הביתיים; אלו שלשים בידיים ומשתמשים בתנור אפייה ביתי.


בשנת 2013 פתחתי את מטבחי הביתי, במודיעין, הקמתי סטודיו והתחלתי להעביר סדנאות לחמי מחמצת. בעקבות הדרישה פיתחתי סדנאות אפייה מתקדמות לאופים שעברו במטבחי ונדבקו בחיידק.

כיום, אני מעביר קורסי לחם בני עשרה שיעורים במכללות בישול בארץ, סדנאות לחמי מחמצת ואפייה מתקדמת במודיעין, מייעץ קולנארית לפיצריות ומסעדות ובעיקר נהנה להמשיך ולפתח מתכונים.
אני מזמין אתכם להכנס לעולם מופלא וממכר.
מוזמנים לבקר בדף הפייסבוק" אסף האופה - לחמי בוטיק" ולעקוב אחר המתכונים ועדכוני הסדנאות.

תגובות